Перепелині яйця

17.04.2013

перепелині яйця Як відновити сили після затяжної зими?

Перепелині яйця підвищують імунітет, а також корисні при хронічній втомі і авітамінозу

При нестачі вітамінів, амінокислот та інших важливих поживних речовин у людини знижується імунітет, з’являється роздратованість та втома. І навпаки, отримуючи з таким цінним продуктом, як перепелині яйця, весь необхідний набір вітамінів, мінералів і накопичуючи їх в організмі, людина отримує імунний захист від різних захворювань, з’являються сили та натхнення.

Перепелині яйця полегшують перебіг простудних захворювань, нормалізують тиск і благотворно впливають на органи шлунково-кишкового тракту. Також яйця показані в комплексній терапії анемії, алергії і розладів нервової системи. Вагітні жінки можуть вживати їх для профілактики карієсу. Крім цього, яйця перепелів підвищують стійкість організму до дії радіації.

Як вживати?

Для підвищення імунітету, стимуляції мозкової діяльності, а також профілактики і лікування захворювань перепелині яйця вживають виключно в сирому вигляді.

Не бійтесь вживати перепелині яйця в сирому вигляді!!! Вони надійно захищені від інфекційних захворювань. Перепели не хворіють на сальмонельоз внаслідок високої температури тіла.

Дітям до трьох років щодня можна вживати в їжу не більше 2 перепелиних яєць, дошкільнятам і молодшим школярам - не більше 3. Підлітки можуть з'їдати за раз по 4 яйця, а люди середнього віку по 5-6. Сприятливий вплив на організм буде помітно вже через пару тижнів прийому яєць, але не зупиняйтеся на досягнутому. Доведено, що усунути дефіцит всіх поживних речовин і вітамінів можна тільки за 4 місяці регулярного вживання даного продукту.

Як і скільки варити перепелині яйця

Щоб приготувати корисні салати з перепелиними яйцями потрібно опустити їх в киплячу воду і варити 1-2 хвилини для приготування некруто і 5 хвилин для отримання крутого яйця.

Очищення перепелиних яєць від шкаралупи
Щоб очистити зварені круто яйця перепелів від шкаралупи, необхідно їх покласти в розчин столового оцту (2/3 оцту і 1/3 води). Через кілька годин (приблизно години через три) шкаралупа яєць повністю розчиниться. Залишилося подскорлупная плівка легко знімається перед вживанням.
Можна очищати перепелині яйця і традиційними способами.

 

 

 

Коментарі

comments powered by Disqus
Спортивное питание